Off White Blog
Trvalý 12letý vztah: Beneteau a China Cup

Březen 28, 2024

Další úspěšná edice největší a nejvlivnější čínské jachtařské soutěže - China Cup 2018. Jednalo se o mezinárodní regatu dokončenou v čínské Shenzhen 12. listopadu. Během pětidenní akce se na různých závodních divizích zúčastnilo zhruba 1 500 námořníků z téměř 31 regionů a národů. Mezi celkem 108 konkurenčními loděmi bojovalo 24 vln 40.7 s (které tvoří nejkonkurenceschopnější kategorii) na vlnách v Daya Bay se 16 dalšími majitelskými loděmi Beneteau.

Beneteau + China Cup

Rok 2018 je 12. rokem partnerství mezi Beneteau a China Cup. Již více než deset let je Beneteau nejstabilnějším dlouhodobým podporovatelem soutěže. Aktivně se na akci podílel také její místní partner, Simpson Marine.

Dvojitá ocenění pro Beneteau
U příležitosti čínského poháru získali lodě Beneteau uznání v kategoriích křižníků i výkonných lodí v soutěži China Sailing Awards. Figaro Beneteau 3 byl jmenován Performance Keelboat roku, zatímco Oceanis 51.1 vyhrál Cruiser roku. Přečtěte si o dříve zveřejněné Oceanis 51.1 OffWhiteBlog.

Tým s vysokými náladami

Beneteau získal většinu hlasů v pouhých dvou kategoriích plavby z devíti segmentů s většinou hlasů. Ocenění China Sailing Awards byla zahájena organizačním výborem China Cupu, aby ocenila nejvýznamnější osobnosti a organizace roku v plachtění.

Beneteauova přítomnost v soutěžní vesnici
Byla vystavena legendární historie First Range, která je také vyvíjející se cestou moderního plachtění. Současně Beneteau propagoval nejnovější modely z řady výkonných křižníků po uvedení prvních 14, 18, 24 a 27 v roce 2018.

Slavnostní večeře pro týmy

Beneteau-Simpson Marine Team
Od samého začátku čínského poháru shromažďuje Beneteau silné mezinárodní týmy složené z nejlepších světových námořníků, kteří soutěží v čínském moři. Letos se Beneteau a jeho partner Simpson Marine zúčastnili mimořádně konkurenceschopné kategorie First 40.7.
Beneteau Night

Během čínského poháru se pro majitele, posádky a partnery Beneteau pořádala slavnostní koktejlová party Beneteau Night. Tato jedinečná příležitost se rychle stává tradicí pro milovníky plachtění a každý rok se zde účastní stále více hostů.