3 hodinky Longines Flagship Heritage od Kate Winslet budou draženy pro charitu

Smět 5, 2024

Když byla herečka Kate Winslet v roce 2010 jmenována velvyslankyní Elegance pro Longines, byla jsem vůči partnerství skeptická. Koneckonců, vzácná je značka-celebritní unie, která překračuje poněkud cynický (většinou můj cynismus) podnikání na trhu, které skutečně produkuje něco hodnýve smyslu skutečné asociace a oslavy značky. Ukázalo se, že herečka-filantrop byla také jedním z klíčových zakladatelů neziskové organizace Golden Hat Foundation, která se věnuje měnícímu se vnímání lidí v autistickém spektru veřejností.

Velvyslanec Longines v Elegance Kate Winslet se při návštěvě továrny St. Imier zamiloval do vintage vlajkového modelu. Dnes jsou tři vydání vlajkové lodi Heritage od Kate Winslet inspirovaná tímto modelem připravena na charitativní aukci Golden Hat Foundation Charity Auction.

Stejně důležité bylo, že Winslet byla jednou z mála celebrit, která ve skutečnosti měla rafinovanou chuť pro eleganci nad její hollywoodskou stylistkou. Sloužilo by jí dobře během její návštěvy v ředitelství Longines v Saint-Imier, kde byla zahalena rafinovanými žlutými zlatými hodinkami, které se vracely k počátkům sbírky vlajkových lodí. Pro ty z vás, kteří jsou obeznámeni s Longines Flagship Heritage 60. výročí 1957-2017, moderní opětovné vydání toho samého časomíru, který by hádal, že Winslet by si vybral datum (opravdu vzácné v nesběratelských kruzích) a ne -diamonds (neobvyklé pro ženy znalkyně) vydání Longines hodinek s bezvadným dědictvím, které se zavádí?

Vlajková loď dědictví Longines, 60. výročí 1957–2017, opětovné vydání ročníku modelu, který vybrala Kate Winslet

Vlajková loď dědictví Longines, 60. výročí 1957–2017, reedice z Baselworld 2017, založená na návrhu dědictví, který nakonec vybrala Kate Winslet pro svou charitativní aukci Nadace Golden Hat Foundation.

Thee Baselworld Longines Flagship Heritage 60. výročí bylo k dispozici v oceli, žluté zlato a růžové zlato; vše poháněno exkluzivním rážím L609 (značně upravený ETA 2892), hnutím, které pohání také hodinky Longines Flagship Heritage od Kate Winslet. Klíčovým rozdílem (jiným než mírně odlišným poměrem případů) je to, že případ pro případVlajka dědictví Longines od Kate Winsletnepřichází jen s rytím vlajkové lodi 16. století, ale také s jejím podpisem.

Sans datum okno a sportovní zdvořilý 35 mm průměr pouzdra, Longines Flagship Heritage od Kate Winslet je prostě vznešený. Neexistuje lepší příležitost dát, dokud to nebude bolet, protože ty nádherné hodinky si osobně podáš sama paní Winsletová.

Zpětná vazba pro vlajkovou loď Longines Heritage Heritage od Kate Winslet nepřichází pouze s rytím vlajkové lodi 16. století, ale také s jejím podpisem.

Vlajková loď dědictví Kate Winslet pro charitativní aukci Golden Hat Foundation

Společnost Longines se spojila se svým velvyslancem Elegance Kate Winslet a vyrobila 5 omezených a očíslovaných kusů pojmenovaných s datovým oknem a se zdvořilým průměrem pouzdra 35 mm. Vlajková loď dědictví Kate Winslet. Přestože bylo vyrobeno 5 kusů, 1 patří do muzea Longines, zatímco druhý byl představen Winsletovi na soukromém ceremoniálu, přičemž 3 kusy byly od 10. do 30. června draženy. Modely 2/5, 3/5 a 4/5 budou vydraženy s výtěžkem směřujícím do Golden Hat Foundation.

Kulatý 18k zlatý případ vlajkové lodi Heritage od Kate Winslet přichází s postříbřeným ciferníkem připomínajícím původní modely z té doby a stejnou lisovanou vlajkovou vlajkovou lodí s cursivem „od Kate Winsletové“ vzadu. Vítězové aukce získají hodinky z rukou Kate Winsletové během příští akce podporované Longines a za účasti velvyslance značky. [Nabídka proVlajková loď dědictví Kate Winslet tady; ceny začínají na 25 000 USD]

O Nadaci Zlatý klobouk

Spoluzakladatelé Kate Winslet a Margret D. Ericsdottir se setkali, když Kate zaznamenala anglické vyprávění pro dokument Margret, Odvaha matky: Mluvení zpět k autismu, který zachytil její cestu, aby našel cestu pro komunikaci svého neverbálního autistického syna Keliho. Kate hluboce dojatá Margret a její rodina zůstala v těsném kontaktu. Společně se Winslet a Ericsdottir rozhodli vytvořit nadaci, jejímž cílem je zvýšit povědomí o autismu na novou úroveň zaměřením na schopnosti a změnu negativních stigmat.

Související Články