Off White Blog

Breitling Racing Team vyhrává Malajsijskou nohu Red Bull Air Race

Smět 6, 2024

I přes obtížnou sezónu, včetně letošních tří změn motoru na pouhých třech závodech, Breitling Racing Team získal první místo na prvním závodě Red Bull Air Race ve východní Asii. Koná se v Putrajáji minulý víkend a vítězství je první pro hlavního pilota Nigela Lamba. Rakouské Hannes Arch a australská Matt Hall také zvládly umístění na stupních vítězů na druhém a třetím místě. Nicméně Arch je nyní celkově vedoucí s 30 body. Panující mistr Paul Bonhomme ukončil pruh 15 přímých cílových stupňů, ale celkově je na druhém místě s 25 body, zatímco Lamb se posunul na třetí se 17 body.

1

Lamb, který předtím cestoval po Malajsii jako pilot na výstavu po dobu pěti let, zůstává v zemi populární a viděl silnou podporu svých fanoušků, když načasoval čas 1: 15,023, nejrychlejší den. Vítězství bylo emocionální pro Lamba, který během šesti předešlých závodů získal sedm sekund na druhém místě v sedmi sezónách.

"Hodně jsem se naučil, znát rovnováhu mezi podstupováním rizik a přílišným riskováním." Je to skvělý pocit. Děkuji za veškerou podporu, jedná se o týmové úsilí, včetně Breitlingu a organizace Red Bull Air Race. Byl to fantastický závod a událost tady v Putrajaya, je skvělé být zpátky v Malajsii, “řekl Lamb.