Aukce klasických aut nyní zapnuté: 3 klasické vozy vlastní

Smět 4, 2024

1975 Ferrari 365 GT4 BB vydraženo RM Sothbys

Existuje mnoho důvodů, proč vlastnit auto. Pro většinu milovníků automobilů jsou zřejmými tlačnými faktory umělecké hodnoty a hodnoty dědictví. Jediným, o čem je nejméně diskutováno, nebo alespoň v nominální hodnotě, je, že na rozdíl od nákupu nového automobilu je vlastnictví klasického automobilu obvykle investicí.

V průměru nové auto odepisuje významnou rychlostí - vytlačte jej ze showroomu a hledáte 2/3 ceny. Po 5 letech má vaše nové auto obvykle hodnotu půl. Klasická auta, zejména ta, která často nabízejí aukční domy, jsou dobrou investicí. Pokud se o ně řádně postará, tyto mimo produkční krásky ročníku vzrostou v hodnotě jednoduše proto, že už nejsou vyráběny. Většina majitelů klasických automobilů však nikdy nebude snít o rozloučení se svými klasickými vozy, ale v zadní části vaší mysli si alespoň jeden může odpočinout, že je to opravdu cenná výhoda, zejména pokud kupujete klasická auta s váženým původem a dědictvím.

1958 Porsche 550A Spyder vydražený Bonhamsem

Aukce nyní: 3 klasická auta k vlastnictví

Muzeum moderního umění v New Yorku jednou toto auto popsalo takto: Jemné tělo, otoky křivek a deprese odrážejí pečlivě vypočítané geometrie založené na elipse. Nejvýznamnější vlastnost - dlouhá, vyčnívající kapuce - je modelována s výraznou „vypouklou energií“, která stéká po středu kapoty, aby vyhovovala výkonnému motoru. Louvered panely pro přívod vzduchu pronikají jinak hladkým povrchem. Kapota se zakřivuje na nos bez mřížky, který nasává vzduch, aby ochladil motor. Představujeme naše první klasické auto:

Louvered panely pro přívod vzduchu pronikají jinak hladkým povrchem. Kapota se zakřivuje na nos bez mřížky, který nasává vzduch, aby ochladil motor. - Muzeum moderního umění, NYC, v sérii 1 Jaguar E-Type 1966

1966 Jaguar E-Type Series 1 4,2-litrový Roadster vydražený společností RM Sotheby's za 250 000 $ - 325 000 $ bez rezervy

1966 Jaguar E-Type Series 1 4,2-litrový Roadster

Aukce RM Sotheby's, The1966 Jaguar E-Type Series 1 4,2-litrový Roadster je nabízen za 250 000 - 325 000 $ bez rezervy. Otevřené dvoumístné vozy typu Jaguar E-Type jsou jednoduše jedním z nejslavnějších a okamžitě rozpoznatelných klasických automobilů, jaké kdy byly postaveny.

S ohledem na konstrukční podněty typu D byly slavné, smyslné křivky vyvinuty Sirem Williamem Lyonsem, Malcolmem Sayerem a Williamem M. Heynesem pomocí testování větrných tunelů a letadlových principů, což dalo 4,2 litru Jaguar E-Type Series 1 z roku 1966 Roadster agresivní tvář.

Tento otevřený dvoumístný Jaguar E-Type, který byl zkonstruován kolem lehkého monokoku s trubkovým pomocným rámem pro motor, přední zavěšení a řízení a nezávislou zadní nápravu, je dokumentován svým certifikátem Jaguar Daimler Heritage Trust, který byl původně dodán do Excelu Electric Supply z Kalifornie skončil ve speciálně objednané černé barvě s odpovídajícím interiérem, měkkou střechou a tovární pevnou deskou. Téměř všechno je originální, s výjimkou opraveného laku, který byl láskyplně restaurován specialistou Jaguar Shaun Saunders a vrátil 4,2-litrový roadster řady E 1 do klasického vozu Concours, jaké to je.

1975 Ferrari 365 GT4 BB

Ferrari právě oslavila své 70. výročí a OFFWHITEBLOG byl po ruce, aby byl svědkem slavností týkajících se Prancing Ponies, po kterých jsme byli pozváni do sídla společnosti v Singapuru, abychom si promluvili s Dieterem Knechtelem, generálním ředitelem Ferrari Far East Hub. Nabízeno za 450 000 dolarů - 550 000 dolarů bez rezervy, 1975 Ferrari 365 GT4 BB byl představen v roce 1973 a byl to první sériově vyráběný vůz Ferrari, což z něj učinilo důležitý milník z hlediska dědictví Ferrari.

Pod kapotou tohoto klasického super vozu je motor s 3900 ccm, se čtyřmi karburátory Weber s dvojitou škrticí klapkou, která dává Ferrari 365 GT4 BB v roce 1975 výkon 380 koní. Výfukové potrubí typu „hrachová střelba“ a trojitá zadní světla jej odlišují od ostatních podobně vypadajících klasických Ferrari 512B. Kromě toho je Gerrari 365 GT4 BB považována klasickými sběrateli automobilů za nejčistší ze všech modelů Berlinetta Boxer a vzhledem k tomu, že byla díky omezenému podvozku omezenější a poskytovala lepší výkon.

1958 Porsche 550A Spyder

Toto pódium Le Mans a Nürburgring, které bylo vydraženo Bonhamsem, dokončuje Porsche 550A Spyder 1958 Porsche 550A Spyder a patří mezi nejoriginálnější příklady.Dalším vylepšením jeho provenience je skutečnost, že toto klasické auto Spyder je továrním modelem.

Přezdívka „Giant Killer“, 1958 Porsche 550A Spyder, získala tohoto monikera díky 1,5litrovému motoru se čtyřmi litry a jeho schopnosti tlačit Spydera na lepší konkurenty s motory dvakrát většími než motory Ferrari. Tento téměř nulový stav Porsche 550A Spyder má za posledních 59 let pouze povrchní drobné opravy. Rezervní cena na vyžádání.

[CZ] Car Mechanic Simulator 2018 - #11 Vlastní auto z vrakoviště (Smět 2024).

Související Články